Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

Downhill Zawoja- JoyRide Open

Bardzo dobry weekend /05/06.07.2014/ w Zawoi dla zawodników DTR Osielec. Na Mosornym Groniu nasi zawodnicy zdobyli bardzo dobre miejsca podczas zawodów downhillowych JoyRide Open. Darek Kutek wygrał w kategorii Hobby Full choć po pierwszym przejeździe był poza podium. Michał Żołnierczyk w pierwszym przejeździe był drugi i w finałowym mało brakło a też by odniósł zwycięstwo ,ale po wypadku na ostatnim zakręcie ukończył ostatecznie trzeci. Michał Ziobro zajął bardzo dobre dziesiąte miejsce w Juniorach.
Teraz czekamy na klasyfikacje generalną i ostateczne starcie na Harendzie w Zakopanym 21 września gdzie finał będzie rozgrywany nocą. A już 23-24 sierpnia w Kasinie Wielkiej odbędą się Mistrzostwa Małopolski zapraszamy do kibicowania!!!