Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

Mistrzostwa Czech i Mateorit Cup 29.03.2015

Niedziela 29 marca była dla kilku naszych zawodników kolejnym dniem zmagań motocrossowych , ale tym razem u południowych sąsiadów. I tak na pierwszą rundę Meteorit Cup do Gbel - Słowacja wyruszyło trzech naszych zawodników : Grzegorz Nieciąg , gdzie w klasie MX2 Open zajął 9 miejsce , Łukasz Papierz w tej samej klasie co Grzegorz uplasował się na ósmym miejscu i Szymon Nieciąg , ale już w klasie MX 2 Amator zajął szóste miejsce.

Z kolei dwóch innych naszych zawodników: Dariusz Rapacz i Damian Kojs , pojechało na Mistrzostwa Czech w motocrossie do Netolic oddalonych od Osielca o ponad 500km. Zawodnicy wspaniale reprezentowali nasz klub podczas tych rozgrywek .Damian w klasie MX2 Junior, w której startowało 32 zawodników , w klasyfikacji generalnej uplasował się na czwartym miejscu . Natomiast Dariusz Rapacz MX85 w rywalizacji z 38 zawodnikami w końcowym wyniku uplasował się na 10 miejscu. Gratulujemy naszym zawodnikom tak wspaniałych wyników zważywszy na rangę i poziom zawodów. Trzymamy kciuki i liczymy jeszcze na lepsze wyniki.