Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

I runda Top Amator Cup w Czerwionce 12.04.2015

Po emocjach przeżytych podczas Meteorit Cup , na drugi dzień w niedzielę czekały nas kolejne , ale tym razem już w Polsce podczas zawodów w Czerwionce , bo tam właśnie rozegrana została pierwsza runda Top Amator Cup , która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród naszych zawodników, gdzie tym razem startowało ich aż dwunastu.
Trzech naszych zawodników stanęło na najwyższym miejscu na podium , przywożąc do domów złote medale. W gronie tym znaleźli się Piotr Świercz MX65, Dariusz Rapacz MX85 i Tomasz Pacyga Inter MX Open. Serdecznie im gratulujemy wyniku. Srebrny medal z kolei zdobyła Wanessa Rapacz w klasie MX Kobiet. Trzecich miejsc zdobytych przez naszych zawodników nie było .Dopiero mieliśmy dwa czwarte miejsca zdobyte przez Karola Sado Inter MX 2 i przez Marcina Kamińskiego w klasie MX Amator. Pozostali zawodnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce.
W klasie Elit Open Rafał Frydel zajmuje 6 miejsce a Skowroński Przemysław 10 miejsce
W klasie Elit MX2 Tomasz Surzyn kończy zawody na 8 miejscu a Krzysztof Lichota na 9 miejscu.
W klasie Inter MX2 Marek Świercz uplasował się na 9 miejscu a w klasie MX Weteran B Adam Surzyn na 7 miejscu.
Zapraszamy na kolejne zawody z cyklu Top Amator Cup 25 kwietnia do Petrowic ,naszych południowych sąsiadów.