Patron medialny
 Patron Medialny MTR Osielec Patron Medialny MTR Osielec

II runda Mistrzostw Czech- MMCR Junior 01.05.2015

Długi weekend to nie czas na odpoczynek dla naszych klubowych rajdowców. Pierwszego maj u naszych południowych sąsiadów w Novej Pace rozegrana została druga runda Międzynarodowych Mistrzostw Czech- MMCR Junior, w zawodach tych do tej pory bierze udział dwóch zawodników z klubu .Damian Kojs MX Junior i Dariusz Rapacz klasa MX85.Damian po feralnym pierwszym biegu , gdzie go zblokowano zajął 11 miejsce , ale już w drugim biegu nie dał się zaskoczyć i po walecznej jeździe uplasował się na drugim miejscu , co klasyfikacji zawodów dało mu piąte miejsce. Niestety dobrej karty w tej rundzie nie miał Dariusz Rapacz MX85 ,gdyż w pierwszym biegu był 16 a drugiego nie ukończył z powodu defektu w motocykla. Jednak chłopki nie mają zamiaru spuścić z tonu i będą walczyć w Czechach, aż do ostatniej rundy , gdyż zawodnicy startujący w tych mistrzostwach prezentują naprawdę wysoką klasę i jest to zaszczyt startować w tak wspaniałym gronie.